Tellimistingimused

Valige soovitud toode. Vajutades nupule “Lisa ostukorvi” läheb valitud toode automaatselt ostukorvi. Ostukorvi sisu näete lehekülje päises nupule ”Ostukorv” vajutades. Seal saate muuta toodete koguseid ja vajadusel tooteid nimekirjast kustutada. Kui tellimus koos, vajutage nupule “Alusta vormistamist”, sisestage andmed ning tarneaadress kui see erineb tellija aadressist. Seejärel valige kohaletoimetamise viis, pakiautomaadi korral ka selle asukoht. 

Raamatute maksumusele lisandub saatekulu vastavalt valitud tarneviisile. Pärast nupule ”Sisesta tellimus” vajutamist edastatakse tellimus kirjastusele (info tellimuse kinnitusest tuleb e-mailiga ka teile). Kirjastus saadab teile arve, mis tuleb tasuda toodud pangakontole. Pärast makse laekumist postitatakse kaup 3 tööpäeva jooksul.

Arve tasumiseks on aega 30 päeva. Kui selle aja jooksul arvet ei tasuta, tellimus annulleeritakse.

Valides kättetoimetajaks kulleri, võtab kuller eelnevalt ühendust ja lepib kokku sobiva aja saadetise üleandmiseks. 

SmartPosti ja Post 24 puhul edastatakse pakikapi uksekood SMS-ga mobiiltelefonile.

Pakile ise järele tulles, tuleb eelnevalt aeg kokku leppida. 

Välismaale postitusel oleneb saatekulu saadetise suurusest ja postiasutuse hindadest ning antakse arve saatmisel teada.

Meiega saab kontakti tel +372 506 6076 või e-maili teel: kirjastus[ät}ehitame.ee

Garantiitingimused

Kui kaup on defektne, on ostjal õigus see ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul. Tagastatavad kaubad peaksid olema kasutamata ja originaalpakendis.

Raha tagastatakse ostja kontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates kauba tagastuse hetkest.

Lisanduvad saatekulud defektse kauba väljavahetamisel kannab müüja.

Privaatsus

Ostja isikuandmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Uudiskirjaga liitunute isikuandmeid kasutatakse vaid uudiskirja edastamiseks.

Isikuandmeid ei avalda ega edasta kolmandatele isikutele v.a juhul, kui seda kohustab seadus. Kui klient soovib kauba tellida posti või kulleriga, siis edastatakse vastava teenuse osutajale kliendi nimi ja aadress, kullerpakkide puhul lisaks telefoninumber ja/või e-mail.